Hurdacı

Hakkımızda

Hurdacı, İstanbul Avcılar hurdacı merkezli olarak geri dönüşüm sektöründe hizmete açılmıştır. Türkiye genelinde hurda ticareti yapan ve güvenilir bina yıkımları ile tanınan bir şirkettir. Hurda Hurdacılık, sürdürülebilir geri dönüşüm politikası, sağlıklı bir toplum ve çevre konularında duyarlı ve kararlıdır.

Hurdacı geri dönüşüme giden her çeşit hurda ve atıkları alımını ve toptanmasını sağlıyoruz. sizler de etrafınızda bulunan metal ve katı atıkların çevrenizi temizlenmesi için bizlere satabilir ve bunun karşılığında kar elde edebilirsiniz. Hurda kime satılır konusu birçok kişi tarafından araştırılan ve merak edilen bir konu olmaktadır.
Hepimizde biliyoruz ki hurda, hurdacıya satılır. Hurdacı asla kendi kafasına göre hurda fiyatı veremez. Fakat her hurdacı bir değildir. Hurda eşyaları satmak için mutlaka güvenilir ve işini bilir hurdacılar bulmanız gerekmektedir. Hurdaların çeşitleri de çok önemlidir. Her
hurdacı, hurda olan birçok hurda çeşidini almayabilir çünkü her hurdacının aldığı tek kalem bir hurda çeşidi vardır. Bunun için hurdalarınızı satmak istediğinizde, hurdalarınızın cinsini belirtmeniz gerekmektedir.